Sider

søndag 22. mars 2009

Ranunklar til frukost


Dette fatet med ranunklar stod å vippa så fint på sjeselongen, då eg kom inn i stova i dag tidleg. Så i dag vart det fotografering av ranunklar i morgonlyset i staden for frukost. Nå nærmar me oss lunchtid, og frukosten er fortsatt ikkje komme på bordet... (Ungane har sjølvsagt ete, og ettersom dei var usedvanleg tidlige i dag, så synes dei vel det snart må bli middag!). Blandingsbuketten kjøpte eg på torsdag, og nyter den kvar dag. Håpar den held til påske... :-)
God søndag!

17 kommentarer:

  1. ÅÅÅ dem er så fine, holdt på å kjøpe slike for 1 gang her om dagen, nå angrer jeg....

    SvarSlett
  2. Nydelig, Bodil!!
    Måtte kjøpe det berømte bladet i går, hadde SÅ lyst til å lese om deg:-)
    For et vakkert kjøkken og hjem dere har, og hele reportasjen var så fin!! Gøy å "kjenne" en kjendis altså:-)
    Ha en flott søndag, klem fra Anette

    SvarSlett
  3. Kjempefin bukett! Herligt med fargar på denne tida!!!

    Trur kanskje det skal bli årets "påskeblom" hos meg. ...også gule påskeliljer ute... Får hive meg ut på blomehandel når formen blir litt bedre..

    Ha ein fin, fin og laaaangsom (*hi,hi*) søndag!

    SvarSlett
  4. Nydelig bli-glad bukett!

    Fantastisk fotografert :o)

    Søndagsklem til deg.

    SvarSlett
  5. Härlig bukett med blandade färger!
    En riktig "energibukett"!

    Kram Camilla

    SvarSlett
  6. Så nydelig BO!
    Flotte friske fargar :-)

    Har endelig fått tak i den nye utgaven av vakre hjem og interiør. Veldig kjekt å sjå bildene frå deg!

    Nyt søndagen, hb dåkke he fått i dåkke mat nå ;-)

    Veit du om ranukler er allergi vennlige??

    SvarSlett
  7. Hei!Gurimalla for ein flott bukett!! Den var riktig lekker og ikke minst fargerik.:)Takk for koselig hilsen inne hos meg;)Snillt at du linket meg også.
    Reportasjen i bladet var bare så fiin!En fryd å lese.Fortsatt fin søndag!:)

    SvarSlett
  8. Ein liten ranukkel til frukost er vel ikkje å forakte???? Tru det eller ei, men her starta søndagen med popcorn... Slik er det når dei eldste set på vekkarklokke for å stå opp før mamma og pappa på søndagsmorgonane...

    SvarSlett
  9. Så fin ranuNkelbukett du har ;) Kos dåko. Me er innandørs og kosar oss. Ute er det surt med regn og vind!

    SvarSlett
  10. Fantastisk nydelig!! ranukler er jammen flotte blomster! Fine bilder:-)

    SvarSlett
  11. Har retta det nå, din fe!!! :-)

    SvarSlett
  12. he he he, du var vel frista til å sei ditt fe, ha ha. Nå har eg sove middagslur på sofaen, og skal gå i gong med middagskoking :)

    SvarSlett
  13. Ranunklar måste vara den vackraste av alla blommor. Så himla fin bukett! :0)

    SvarSlett
  14. Knallfin bukett!!!!!! Og nydelige bilder...som alltid Bodil ;) Herlige farger&lys.

    Her har vi familiehelg, med tanter, onkler, svigermødre og foreldre..middager, kaffislaberas og litt rødprikkete febersjuk lillemali (røde hunder?? meslinger?? tja...?)

    Med mannen avgårde på fotballkamp skal eg være fotballenke hjemme alene med colaen & chipsen og TV. Herlig!!! God søndagskveld!

    SvarSlett
  15. Det var en aldeles nydelig bukett!!!

    SvarSlett

Tusen takk for kommentar! Eg set utrulig pris på tilbakemeldingane eg får på innlegga mine! Ha ein gode dag! :-)