
Fyrste søndag i advent feirte me i dag. Trur me blir tilgitt litt feiring på etterskudd...? Søndagen vart nemleg brukt til massefotografering i studio, av kjekke og skjønne ungar på Halsnøy.
Kjøpte ny stjerna i dag, og har fått ho opp! Adventstaken er også på plass. Lovande...njaaa?
Kalenderen frå i fjor er ikkje på plass, heller ikkje så mykje anna som minnar om advent eller jul. Til helga skal da ordnast (trur eg), for denne veka blir jobbetravel! God mandag!
Det ordner seg for snille jenter, såklart du blir tilgitt... lykke til med all jobbingen!!
SvarSlettheisann bodil og takk for i går =) eg gleder meg til å sjå bilda av dåpsjenta vår! tusen takk for at du tok bilder, du e ein knupp =)
SvarSlettmå også bare sei at du treng nok ikkje stresse med jul og advent, for sånne englar som deg finn me ikkje så mange plassar...
Så igjen: tusen takk!
STOR klem fra IT =)
Jeg også håper på en roligere helg...nå til helgen!!!!
SvarSlettHer er mye som skulle ha vært gjort også!!!! Men helgen ble for travel :-)
Godt å hørra at de e andre som e seint ute me å feira fysste søndag i advent! Kansje en liten trøst for deg at eg ikkje har komt så langt endå??? Men mi trøst e at eg iallefall fått pakke-kalender og kattakalender på veggen (Takke væra ei snille mor :-) Satse på at julaftå kjeme den 24. som vanlig, sjøl om eg IKKJE har tennt lys endå :-) Ha en fortsatt fine kveld!
SvarSlettDu kommer nok i mål skal du se!!
SvarSlettJeg ligger litt på etterskudd når det gjelder denne adventpynten selv jeg, så da er vi hvertfall to ;)
SvarSlettDet blir sikkert jul til slutt! ;-)
SvarSlettSkjønner at du har hatt det travelt. Leste bladet på nett og det var utrolig mange flotte bilder. Du er flink!
Ønsker deg en strålende dag! ;-)
joda Jula kommer med eller uten stjerner, kalendre, staker og julegardiner. Og her i huset kommer det og litt etter hvert. Jeg mangler DEN adventsstaken, må bare finne den i butikkenførst:)
SvarSlettha en fortreffelige adventstid
Ingen ting å stresse med. Det er trass alt tre søndagar til før jul, og uansett kva me får gjort og ikkje gjort vert det jul likevel:) Det viktigste er å ikkje stresse så mykje før jul, at ein er utsleten når jula kjem;)
SvarSlettHa ein flott dag.
Klem:)