Sider

tirsdag 6. november 2007

Bæ, bæ, lille lam


















Lille lammet til mamma og pappa! :-)
Bilete vart brukt på takkekortet, som de her ser eine sida av.
Brukte også bilete som frimerke. Synes det er fantastisk at me her i Norge kan laga våre eigne frimerker, på posten sine nettsider.
*Håpar at alle har fått korta sine, enten i posten eller handlevert. (Viss ikkje, vær snill å gi meg ein lyd!).
Eng: Showing one page of the card, and the picture I used as a stamp.

30 kommentarer:

  1. Hei!
    Det første jeg sa: Næmmen helle nussen a...
    Så fint bilde da!!
    Som jeg har sagt tidligere, kjempefine kort!
    Med hilsen fra Beth

    SvarSlett
  2. FANTASTISK fint, utrolig stilig med frimerke med bildet på, nå kan vi andre angre på at vi ikke gav noe til dåpen....hmmmm....=0)

    SvarSlett
  3. Utruleg fint og delikat!!! :)

    SvarSlett
  4. Det var de allra ljuvligaste kort jag sett. Den lille gossen är också helt underbar. Jag är så imponerad av ditt skapande.

    SvarSlett
  5. ---Har du noe ull???
    SÅÅÅÅÅ fint. Blir jo bare så imponert HVER gang du har vært på ferde med kreativiteten din!

    Skulle godt ha laget noen sånne kule takkekort av konfirmanten her i huset, hehehe...Spørs om han hadde syns det var like kult å stille opp med sauelue på takkekortet gitt!

    SvarSlett
  6. Så utruli fine bilder Bodil!
    Goe klemmen te deg!

    SvarSlett
  7. Åhhh så utrolig flott. Det er så artig med disse frimerkene til posten også.

    SvarSlett
  8. Du er RÅ!!!!!!! Fant ikke noe bedre ord...

    Fantastisk design, og tror jeg skal kjøpe hjelpen din, til neste år;)

    NYDELIGE kort, må være de flotteste jeg har sett noen gang, og bildet: JUST LOVELY, og hvilken prins:))

    Fikk med meg forespørselen, men kan gi deg en pris, når jeg har alle aktuelle papirer:)

    SvarSlett
  9. Kreativt! Skjønn gutt! Du er jammen meg flink altså!!!

    SvarSlett
  10. I love your style!! I found your blog through Sheye Rosemeyer's blog. You have the greatest style ideas. I am bummed though because none of it's in English and I live in the U.S. The pics are great though! :)

    SvarSlett
  11. WOW! Såå nydelig!!! Du er virkelig flin og kreativ....nydelig bilde av prinsen :)

    SvarSlett
  12. Hei!
    Det er kjempekjekt å få eit så flott takkekort!
    Det er så mange fine detaljer.
    Naboen:-)

    SvarSlett
  13. Nå ga du meg en ide til frimerker på julekortene.
    Søt liten gutt var det også i saueluen. Sønnen min hadde akkurat samme :)
    Men nå som han er 3,5 år så vil han helst bestemme selv hva som skal være på toppen.

    SvarSlett
  14. Korta er vanvittig fine. Må henga det opp til pynt og dekor snart. Kjeristen til veslefeen er nydeleg fin. Klem :)

    SvarSlett
  15. ...da herligaste vetla lammet eg har sett;) Klem

    SvarSlett
  16. men vilka bilder

    MUMS

    ha en go torsdag

    SvarSlett
  17. Så nydelige de var !! Og med det nydelige motivet....skjønn gutt du har :) Bare til å spise opp ! Ha en fin dag ;)

    SvarSlett
  18. Nydelig. Du har et fantastisk talent :)

    SvarSlett
  19. Tudelu... Jeg møtte faktisk feen på vei ut fra den berømmelige frisøren i dag, men det var så travelt så vi fikk ikke snakket mer enn hei og hadet!!
    Jeg forsøker jo å holde en lav profil vettu...men tror at denne debattgreien kommer på lørdag!! Det skal spilles inn i morgen.
    Må ligge helt stille med hodet på puten med andre ord;0) Skulle jo ha gjennomført en sånn slank deg en dag og gå ned 30 kilos kur i samme slengen--men det er desverre ikke SÅ enkelt, hehehe....
    Jaja! Takk for koselige hilsener på bloggen Bodil. Du er knas!

    SvarSlett
  20. Du må forrseten oppdatera profilen din, du er ikkje 33 lengre he he. Klem til deg frå Jan Fredrik

    SvarSlett
  21. Kjempeflotte kort!
    Jeg leser fast på bloggen din. Nydelige bilder. Og så mye fint du lager.
    Jeg synes forresten lillebror har blitt veldig lik sin storesøster.

    SvarSlett
  22. EllaBella: Kjekt at du likar bloggen min! Ang. at han liknar på storesøster, så er det mange som har sagt det i det siste.
    Eg klarar ikkje sjå kven han liknar på i det heile! :-)

    SvarSlett
  23. Denne bloggen må du bare lese litt i...http://www.dooce.com/

    SvarSlett
  24. Fantastisk Bo!! Du er til S T O R
    Inspirasjon! Nyter alle dine kreative ideer, en fryd for øyet :))

    SvarSlett
  25. The card is gorgeous & I think it is amazing that you can use your own image on a postage stamp, maybe I've got that wrong? but I hope not because how cool if you can!!
    Mandy

    SvarSlett
  26. søkte på takkekort og fikk se detta :O herregud da så skjønt :)
    og tusen takk for tipset med frimerke. hadde ikkje anels om at det gikk ha personligt fimerke :)
    helt nydeligt bilde :)

    SvarSlett

Tusen takk for kommentar! Eg set utrulig pris på tilbakemeldingane eg får på innlegga mine! Ha ein gode dag! :-)